Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

דף הבית » יום הולדת 70 | 10 רעיונות ליום הולדת 70

יום הולדת 70 | 10 רעיונות ליום הולדת 70

יום הולדת 70 | לפניכם מגוון רחב של אמני בידור מצחיקים שיעשו לכם אירוע מושלם, כמו כן 10 רעיונות מעולים ליום הולדת שבעים.

אזורי פעילות
ערים

70th Birthday | יום הולדת 70 | 10 רעיונות ליום הולדת 70

חוגגים מסיבת יום הולדת שבעים? מזל טוב מפורטל מסיבות ואירועים.!!!
אנו בפורטל מסיבות מציעים מבחר של אמנים מהשורה הראשונה לחגיגות ימי הולדת שבעים.
כמו כן שלל רעיונות לחגוג את המסיבה שלכם, החל מאמני סטנד אפ, מפעילים מיוחדים ומצחיקים, בעלי מקצוע המשלבים צחוק וערך מוסף, הרצאה מרתקת ומצחיקה ועוד…
הנה מספר רעיונות לפי מקצועות האמנים:
אז מה הפעילות המומלצת למסיבת יום הולדת 70?

1) ערב שירה בציבור – ערב מיוחד של שירה בציבור, ערב שבו מזמינים זמר ומנחה שגורם לכולם לשיר ביחד את שירי ארץ ישראל היפה או שירים עבריים מודרניים עכשוויים.
2) חיים שכאלה – שירה בציבור בסגנון – אפשרות שנייה היא לחגוג שירה בציבור בסגנון של חיים שכאלה, ערב יקר יותר המצריך התארגנות מוקדמת של לפחות חודש ימים, מפעיל האירוע צריך לקחת אינפורמציה על החוגג מבלי ידיעתו, על מנת לעשות לו הפתעה מוחלטת באמצעות מצגת על חייו.
מחיר שירה בציבור – המחיר של שירה בציבור ללא הכנה מוקדמת על החוגג מתחילה מ2500 ש”ח ועד 7000 ש”ח, תלוי בכמות החוגגים, תנאים סביבתיים, האם האירוע יהיה בחוץ או בתוך אולם או מסעדה.
המחיר של שירה בציבור בסגנון חיים שכאלה מתחילה מ6000 ש”ח ועד 15,000 ש”ח, תלוי בגודל האירוע, כמות משתתפים, האם יש צורך בהכנת סרטון מיוחד שדורש משאבים או רק מצגת של תמונות בתוספת כיתוב מיוחד, כל תוספת מיוחדת מגדילה את התקציב עבור האירוע.
3) טיפים לאירוע – תחשבו ותכננו באופן מדויק על מנת למנוע הפתעות ולא לחרוג בצורה משמעותית מהתקציב הנדרש, חריגה בתקציב של עד 20% זה סביר.
4) מופע סטנדאפ – המלצה נוספת ומומלצת לא פחות היא סטנדאפיסט/ית , מסיבת צחוקים עם סטנדאפיסטים, מדוע כדי לבחור סטנדאפיסטים?
ובכן אין כמעט אדם בעולם שלא רוצה לצחוק במסיבה שלו, אמני הסטנד אפ מכניסים אווירה טובה, משחררים את בעל השמחה ובהצחקת האורחים תורמים לגיבוש הנוכחים, אין יותר מאחד מאשר צחוק, זה לא סתם שאומרים שצחוק בריא לבריאות.
מחיר מומלץ למופע סטנדאפ – מחיר הסטנדאפיסט משתנה לפי סוג האירוע, כמות האנשים באירוע, האם מדובר באירוע פרטי או באירוע עסקי, אזור האירוע יכול להוות פקטור במידה והאירוע באילת או בצפון הרחוק, רמת הגולן, ראש פינה וכו’, תאריך האירוע, כאשר המסיבה “נופלת” על ערב חג, המחיר עולה כמעט ב60% , וכמובן הפקטור המשמעותי ביותר הוא, האם אמן הסטנד אפ מוכר ומפורסם בטלוויזיה, אזי המחיר יהיה גבוה מאוד.
המחיר בין אמן סטנד אפ מוכר ללא מוכר ינוע בין 2500 ש”ח ל30,000 ש”ח.
כאשר אמן הסטנדאפ מומלץ ומתאים לאירוע, החוויה תהיה מוצלחת שבעתיים, השיתוף של הקהל ובהשמת דגש על החוגג הראשי תשדרג את האירוע בצורה משמעותית.

5) סטנדאפ בהתאמה אישית – אופציה נוספת היא להזמין סטנדאפיסט או סטנדאפיסטית כדי לעשות סטנד אפ שידבר אישית על החוגג הראשי ולהכליל את המשפחה הסובבת, בני המשפחה יעבירו אינפורמציה אישית המתמקדת בצדדים היותר מצחיקים באופיו של החוגג/ת כדי לשלב אותם במופע הסטנדאפ, ההפתעה המוחלטת של החוגג/ת מדהימה ומצחיקה כאחד, לחוגג אין מושג על כך שהוא חלק מהמופע, למעשה זה סוג של מסיבת הפתעה. כמובן שבחירה מושכלת של הסטנדאפיסטים תעשה את ההבדל בין אירוע מוצלח לפחות מוצלח, לכן הקפידו לבחור סטנדאפיסט עם המלצות מאנשים שאתם סומכים על שיקול דעתם.

6) משחקי חברה למבוגרים – ניתן לשלב משחקי חברה של פעם, תחרויות שונות של משחקים וידע, ערב מהנה עם הפעלות מטריפות למבוגרים.
משחקים מצחיקים בסגנון הישן והמוכר, השחלת נר לבקבוק, לפוצץ בלונים אחד על השני ועוד משימות שיקרעו אתכם מצחוק.

7) הרקדות אפשר להרקיד את הקהל במוזיקה של שנות השישים, שנות השבעים, מוזיקה לטינית קצבית, ריקודי עם ועוד סגנונות לפי דרישה.
8) גרפולוגים – אפשרויות נוספות היא לקחת בעלי מקצוע כמו גרפולוגים, גרפולוג מצחיק שיעביר את הערב בפעילות מצחיקה.
ישנם גרפולוגים שמשלבים פעילות נוספת במופע שלהם, תפקידכם לשאול מה עוד ניתן לעשות בערב מעבר לגרפולוגיה.
9) אסטרולוגים – ערב אסטרולוגי מיסטי, למי שאוהב את עולם המיסטיקה, החיבור בין האדם לכוכבים, הרצאה מרתקת מתחום האסטרולוגיה, כולל ניתוח אסטרולוגי אישי לבעל/ת השמחה.
10) נומרולוגים – ערב של מיסטיקה עם נמורולוג/ית, תורת המספרים, מה המספרים אומרים עלינו לפי תאריך הלידה, שמות ועוד.. למי שמחובר לתחום המיסטיקה זה יכול להיות ערב מיוחד ומהנה, האירוע מועבר בצורה הומוריסטית וגם תקבלו ערך מוסף על עצמכם ועל האנשים שבאו לחגוג את האירוע שלכם.

כמובן שאין לכם מה לדאוג, מטרת בעל המקצוע היא לא להביך את החוגג/ת אלה להדגיש את הדברים היותר מצחיקים, כמובן שגם צריך לדעת את מי להזמין, “כי לכל כלל יש גם יוצא מן הכלל”, לכן חשוב כדי להזמין בעלי מקצוע מומלצים, כאלה שאנשים ראו אותם בהופעה, או מישהו מבני המשפחה שראה את בעל המקצוע בהופעה.

רוצים לקרוא מאמרים ולקבל טיפים על מסיבת יום הולדת שבעים? כנסו למאמרים וטיפים יום הולדת 70 ראשי.

 מדריך מקיף ליום הולדת 70- מאמר 1 יוני 25, 2020
מדריך מקיף ליום הולדת 70- מאמר 1
יוני 25, 2020