Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

דף הבית » מועדונים לבת מצווה

מועדונים לבת מצווה

מועדונים לבת מצווה – חוגגים בר/בת מצווה? מחפשים מקום לחגוג? כנסו למועדון המתאים ותחגגו כמו שצריך, כמו כן רעיונות מעולים לחגוג את האירוע שלכם.

אזורי פעילות
ערים

מאמרים וטיפים ראשי – מועדונים לבת מצווה ראשי

בחירת מועדונים לבת מצווה בתל אביב – מאמר 1 פברואר 28, 2021
בחירת מועדונים לבת מצווה בתל אביב – מאמר 1
פברואר 28, 2021

10 רעיונות איך לבחור את מועדון לבת מצווה ולבר מצווה?

חגיגת בר בת המצווה של ילדכם מתקרבת וכבר החלטתם בשיתוף איתו לערוך את המסיבה במועדון בר מצווה. בדקתם ברשת האינטרנט, קיבלתם המלצות מהורים אחרים ופניתם גם בעצמכם למספר מועדונים המתמחים בכך. ההיצע כל כך גדול ואתם כבר מבולבלים. כיצד תדעו לבחור את מועדון לבת מצווה ולבר מצווה שמתאים לכם ולילדכם?
הנה לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם לבחור את מועדון בר בת המצווה:

1) רשימת מועדונים לבת מצווה – יש לכם רשימה של מועדוני בר בת מצווה.? ראשית התחילו לצמצם. הורידו את המועדונים הרחוקים מביתכם או אלו הנמצאים במקומות אחרים בארץ שיהיה קשה לכם ולמוזמנים להגיע אליהם. שאלו את ילדכם איזה מועדון נראה לו והיעזרו לשם כך באתרי האינטרנט שלהם על מנת להתרשם מהמועדונים השונים.

2) התרשמות מהמקום – בקשו מבעל מועדון בר/בת המצווה לבוא ולהתרשם מהמקום עצמו. הגיעו למועדון בעת אירוע והתרשמו כיצד הערב מנוהל, מה מקבלים המוזמנים ועוד. בדקו את היחס והשירות של עובדי המועדון, האם הם אדיבים וסבלנים. חשוב גם לבדוק את המיקום של המועדון, האם הוא נמצא במרכז העיר, האם הנגישות אליו קלה.

3) מחיר האירוע – מה המחיר למועדון בת מצווה? הוצאות החגיגות מעיבות על הכיס ולכן גורם חשוב נוסף בבחירת המועדון הרצוי לכם הוא ללא ספק גם המחיר.
קבלו מספר הצעות מחיר ובדקו אותן. היכן אתם מקבלים תמורה גדולה יותר עבור כספכם, אלו שירותים מוצעים במסגרת אותו המחיר ומה עלות התוספות והאטרקציות השונות במידה ותרצו להוסיף אותן בהמשך.

4) כמות משתתפים באירוע – חשוב לבדוק את כמות המשתתפים אותה יכול המועדון להכיל. במידה והמועדון יכול להכיל כ-30 איש ולכם ישנם כ-60 מוזמנים, סביר להניח שהמועדון הזה לא יתאים לכם. האם רחבת הריקודים למשל מרווחת או צפופה, האם ישנו חדר נוסף למוזמנים המבוגרים יותר, האם ישנם שירותים וכדומה.

5) כיבוד – מועדונים לבת בר מצווה רבים נוטים כיום לכלול את הכיבוד עבור האירוע במסגרת חבילת התקציב. בדקו מה כולל הכיבוד. האם הוא כולל רק חטיפים ונשנושים או שאולי הוא כולל גם מזון של ממש כמו למשל המבורגרים או נקניקיות. במידה והכיבוד אינו כלול האם ישנו קייטרינג של בעלי המועדון או שמא ניתן להזמין אליו קייטרינג חיצוני.

6) הכל כלול – חשוב לבדוק האם מועדון בר בת המצווה מספק לכם שירות “הכל כלול” הכולל השכרת המיקום לערב, כיבוד למוזמנים, דיג’י למוסיקה וריקודים וכן אטרקציות הפעלה או מפעיל מקצועי כגון ליצן או קוסם. רוב המועדונים מספקים חבילות כוללות ובכך חוסכים לכם כסף רב והתרוצצויות רבות בחיפוש אחר כל אחד בנפרד.

7) המלצות כתובות – בדקו המלצות כתובות מחוגגים אותנטיים, תבדקו מה אהבו במיוחד ועל מה יש להם ביקורת.

8) המלצות מוסרטות – המלצות בוידאו תופסות יותר ויותר, הרעיון הוא מיד אחרי האירוע לצלם את החוגג/ת או את ההורים של החוגגים על מנת לקבל תגובה אותנטית ישר בגמר האירוע.

9) חוזה חתום – ודאו לפני האירוע שכל ההסכם בינכם ובין הבעלים של המועדון יהיה כתוב על מנת שלא יהיו הפתעות מיותרות, כל האטרקציות של האירוע צריכות להיות כתובות, ובמידה ואחת האטרקציות חסרות, דאגו שיהיה כתוב שתקבלו אטרקציה דומה לחילופין.

10) בטיחות הילדים – הכי חשוב שהמקום יהיה בטוח ויהיו את כל הרשיונות להפעלה שלו, יציאות חירום, אישור מכבי אש, הבטיחות של הילדים היא הכי חשובה מכל הסעיפים.

לסיכום:
בסופו של דבר חשוב לזכור שמסיבת בר בת המצווה תלויה בראש ובראשונה בצרכים המתאימים לכם ולילדכם. אלו תלויים כמובן בתקציב אותו אתם יכולים להוציא על המסיבה, המיקום של האירוע, תאריך החגיגה, כמות המשתתפים בו וכמובן לפני הכל הכימיה ביניכם לבין בעלי המקום וההרגשה הביתית והחמה שאתם צריכים להרגיש כאשר אתם מגיעים לשם. אחרי הכל, בר המצווה זהו אירוע חד פעמי בחייו של כל אדם ותרצו שילדכם יזכור את החגיגה הזו לכל חייו.