Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

דף הבית » קוסמים

קוסמים

מחפשים קוסמים לימי הולדת? או אמני חושים למבוגרים ולנוער? ריכזנו עבורכם 10 טיפים לבחירת קוסם ליום הולדת, וכמובן את הקוסמים המקצועיים והמובילים ביותר בארץ.

אזורי פעילות
ערים

10 טיפים חשובים לבחירת קוסם ליום הולדת

1) קריאת פרופיל – קראו אודות הפרופיל של הקוסם, תנסו להבין בין השורות על מה המופע, ומהו הרזומה של הקוסם, האם הוא רק בהתחלת ההופעות שלו, מהו הניסיון שלו.
2) צפייה בתמונות – לכל הקוסמים הרציניים יש גלריית תמונות מרשימה מהופעות וצילומים מקצועיים באולפן, אפשר בהחלט להתרשם מהתמונות ולקבל אינדיקציה על סוג המופע וסוג הקהל.
3) צפייה בסרטונים – תנסו להתרשם ממופע הקסמים ע”י צפייה בסרטוני הוידאו, תצפו בתגובת הקהל, האווירה והביטחון העצמי של אמן הקסמים.
4) המלצות בכתב – קראו את ההמלצות על המופע של הקוסם, לעתים ההמלצות מתייחסות לקטעים מהמופע, תשימו לב מה הקהל אהב במיוחד במופע.
5) המלצות בוידאו – לאחרונה מאוד שכיח לצפות בהמלצות מצולמות, בדרך כלל מיד בסיום המופע כדי לקבל את התגובות האותנטיות ביותר.
6) יצירת קשר – כמה דרכים עיקריות ליצירת קשר, טלפונית ודרך טופס להצעת מחיר שנשלח ישירות למייל של האמן.
במידה ואתם לא מעוניינים לשוחח בטלפון מסיבות שונות כגון: מסיבת הפתעה ליום הולדת, אזי טופס לקבלת הצעת מחיר במייל עדיפה בשלב הראשון.
7) שיחה טלפונית – בשיחה הראשונית עם הקוסם תוכלו להתרשם מרמת האינטליגנציה, סגנון דיבור, ביטחון עצמי, כימיה ראשונית, והאם נוצר חיבור ראשוני חיובי.
8) שיחת וידאו – למי שלא מסתפק בשיחה טלפונית, ניתן לקיים שיחת וידאו עם הקוסם, ולראות אותו בהווה ולא לפי תמונות שצולמו לפני מספר שנים, במידה והקוסם מסרב באופן שיטתי לשיחת וידאו? זאת בהחלט יכולה להדליק נורה אדומה.
9) אזור מגורים – בדקו את אזור המגורים של הקוסם, ככל שהקוסם רחוק “פיזית” ממקום האירוע כך המחיר יכול להיות יקר יותר, “דמי הנסיעות” יהיה כלול במחיר, לכן מומלץ למצוא קוסם במרחק שלא עולה על שעתיים נסיעה.
10) מחיר הקוסם – לקוסמים אין בדיוק מחירון ליום הולדת או כל אירוע אחר, כל קוסם והמחיר שלו, המחיר נקבע לפי הקריטריונים שבחר לעצמו הקוסם, כגון: מרחק האירוע, כמות אנשים, חשיבות העצמית של הקוסם, ותק במקצוע, רמת הפרסום של הקוסם במדיה התקשורתית, תאריך האירוע, רמת זמינות ועוד.. לכן תפקידכם לבדוק מספר הצעות כדי להבטיח לכם גם קוסם איכותי וגם מחיר טוב, זה בהחלט אפשרי.

בחירת אמן קסמים ליום הולדת

חוגגים יום הולדת? מחפשים אמני קסמים מעולים לאירוע שלכם?
פורטל מסיבות מציע מגוון רחב של אמן קסמים לכל המשפחה, ממופעי קסמים לילדים ועד לאמני קסמים למבוגרים. מגוון סגנונות של קסמים, קסמי במה וקלוז אפ לאירוע בר מצווה. תחילה נפרט על קסמים לילדים וטווח מחירים על עלות קוסם ליום הולדת.

אמן קסמים לילדים לילדים

מופע הקסמים לילדים משלב מופע פרונטלי ושילוב ילד/ה היום הולדת במופע, בדרך כלל הקוסם יזמין את חוגג היום הולדת לקטע ריחוף באוויר, הקוסם יצחיק וישעשע את הילדים בקסמים מצחיקים, הוצאת חפצים ממגבעת, העלמת חפצים, קסם האש בספר נפתח, קסמים עם פרחים ועוד הרבה קסמים מצחיקים. לאחר מכן יערוך הקוסם את טקס העוגה בשילוב הרמת הילד/ה החוגג באמצעות כסא כמספר השנים של חתן היום הולדת פלוס הרמה נוספת לשנה הבאה. מחיר המופע של הקוסם מתחיל מ 1500 ש”ח ועד 3000 ש”ח לפי סוג אירוע, כמות משתתפים והאם מופע הקסמים מתקיים בחג מבוקש כמו פורים, מה שמעלה את המחיר בעשרות אחוזים.

קוסמי המבוגרים

מופע קסמים למבוגרים שונה ממופע הקסמים לילדים משום שאני חושים למבוגרים מופיעים כמעט ללא אביזרים, המופע משלב טלפתיה(סוג של קריאת מחשבות) חשיפת שמות מהעבר, והרבה טכניקות גבוהות לבידור הקהל, כל קוסם למבוגרים והסגנון הייחודי שלו, יש אמני טלפתיה שיכולים לדעת על איזה שיר חשבת “בלב” ויש כאלה שיכולים לתת לך להרגיש נגיעה למרות שכלל לא היה מגע, יש כאלה שאלופים בקסמי קלפים מדהימים, או כאלה שמבצעים מופע קלוז אפ אחד על אחד בעיקר בבר מצווה ואירועי חברה, ועוד קסמים שידהימו ויצחיקו אתכם. כמה עולה קוסם למבוגרים? המחיר מתחיל מ 2500 ש”ח לאירוע קטן ועד 30,000 ש”ח לאירועים גדולים, את המחירים הכי גבוהים לוקחים אמני הקסמים הכוכבים הגדולים במדינה, כאלה שיש להם תוכניות טלוויזיה, או שעשו להם שם בעולם.

קסמים לבר מצווה
מה זה אומר אמן קסמים לבר מצווה? נער בין 13 כבר לא ילד, אז זהו, מדובר במופע קסמים אחר המותאם במיוחד לבר מצווה, יש שני סוגים עיקריים למופע קסמים לבר מצווה, מופע פרונטלי, קוסם לנוער ולמבוגרים על במה מול קהל ומידי פעם הקוסם מעלה אורח במסיבת הבר מצווה ומשלב קטעים מתחום הטלפתיה, קסמי קלפים ועוד קסמים מעניינים ומרתקים, הסוג השני זה מופע קלוז אפ, אחד על אחד, הקוסם עובר בין השולחנות ומבדר את האורחים באופן אישי, לפעמים אורח אחד ולפעמים שולחן שלם של אורחים. מה אתם בוחרים? קלוז אפ או פרונטלי, מה שלא תבחרו תוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים בפורטל מסיבות כבר 15 שנה.


סדנת לימוד קסמים

כולנו היינו רוצים להיות אמני קסמים.
כולנו היינו רוצים לגלות את הסודות המקצועיים
שלהם וכיצד הקוסם מבצע את אותם קסמים אותם אנו רואים ולא ממש מבינים כיצד הם נעשים. אמני הקסמים עצמם שומרים את הקלפים שלהם קרוב לחזה ולא יסכימו לגלות כל כך מהר את סודות ביצוע הקסם. מופע הקסמים כולו בנוי על העיקרון שהקהל לא מצליח להבין ולדעת כיצד מתבצע הקסם – בצורה כזו הקהל נשאר מסוקרן, מתוח וחסר נשימה לאורך כל המופע, והקוסם זוכה לקשב, מבטים משתהים ותגובות נדהמות לאחר ביצוע כל קסם מוצלח.
ומה אם בכל זאת אנחנו רוצים לדעת מספר קסמים ולו הפשוטים ביותר? מה עושים? ובכן, לשם כך, ניתן ללכת לסדנת לימוד קסמים. בסדנה תוכלו ללמוד את רזי הקוסמות, ללמוד מספר קסמים וטריקים ולתרגל אותם בעצמכם. סדנת לימוד הקסמים יכולה להיות דרך מהנה, חווייתית ומעניינת כפעילות לילדים ביום הולדת, בר מצווה או בת מצווה. הילדים ימצאו עניין רב ויגלו סקרנות בלימוד הקסמים השונים וההורים יהיו מרוצים מעצם הלימוד של הילדים באירוע שיהווה בעבורם ערך מוסף חינוכי אותו ירכשו.

מה לומד הקוסם בסדנת הקסמים?

במהלך סדנת לימוד הקסמים ילמד הקוסם מספר קסמים בסיסיים בשילוב עם חפצים ואביזרים שונים וביניהם:
כדורים, מטפחות, קלפים ועוד.
הקוסם יראה את הקסם לראשונה ולאחר מכן יציג בפני הלומדים בסדנה את תהליך ביצוע הקסם שלב אחרי שלב.
לאחר מכן, כולם יוכלו לתרגל את הקסם כאשר הקוסם יעבור ביניהם וישים דגש על הדברים החשובים לביצוע הקסם כהלכה ויתקן טעויות נפוצות.
בנוסף, במהלך הסדנה יספר הקוסם על סודות המקצוע, על ההיסטוריה של הקוסמות בכלל ועל המיתולוגיה הקשורה לעולם המסתורי הזה.
הוא יוכל לספר על סוגי הקסמים השונים וכן על ההבדלים בין אמני הקסמים והמופעים השונים.
לאחר התרגול, יוכלו המשתתפים לערוך מופע משל עצמם בו הם יציגו את הקסמים שלמדו לראשונה מול קהל.
הקהל יוכל להצביע מי הוא הקוסם הנולד הטוב ביותר ולזכות אותו בפרס.

קוסם מול קהל

בסדנה זו יוכלו המשתתפים גם לתרגל עמידה מול קהל, זריזות ידיים והחשיבות של ביטחון עצמי גבוה.
עבור ילדים, זהו תרגול חשוב שיחזק את ביטחונם העצמי ולשפר את הקשרים החברתיים שלהם ואת דרכי הפעולה.
לאחר הסדנה, המשתתפים יכולים לקחת את כל הידע הרב שצברו ולעשות בו שימוש בביתם.
כך יוכלו להפתיע את הקרובים להם במופע קסמים מאולתר ולהעלות חיוך והפתעה בין הסובבים, ומי יודע…
אולי אלו שימשיכו ויתמידו בביצוע קסמים ובלימודם, יתמקצעו, ויום אחד יהפכו להיות אמני קסמים מוכרים והאהובים החדשים בתחום, כי כידוע, לפעמים חלומות מתגשמים…

לקריאת מאמרים וטיפים מעניינים ומקיפים אודות תחום הקסמים כנסו לקוסמים ליום הולדת מאמרים וטיפים ראשי

עוד מאמרים מעולם הקסמים, כנסו לקוסם ליום הולדת טיפים ומאמרים ראשי

רוצים להיות קוסמים? טיפים איך להיות קוסם לכל המשפחה
רוצים להיות קוסמים? טיפים איך להיות קוסם לכל המשפחה
קוסם לכל המשפחה - מסתורין הקסם
קוסם לכל המשפחה – מסתורין הקסם
איך להיות קוסם – סדנאות וחוגים – מאמר 13 אפריל 14, 2022
איך להיות קוסם – סדנאות וחוגים – מאמר 13
אפריל 14, 2022
הופעות של קוסמים ואמני חושים – מאמר 12 אוקטובר 15, 2021
הופעות של קוסמים ואמני חושים – מאמר 12
אוקטובר 15, 2021
קוסם לכל גיל ולכל אירוע – מאמר 11 אוגוסט 10, 2021
קוסם לכל גיל ולכל אירוע – מאמר 11
אוגוסט 10, 2021
הקוסם הוא האטרקציה המרכזית באירועים – מאמר 9 פברואר 14, 2021
הקוסם הוא האטרקציה המרכזית באירועים – מאמר 9
פברואר 14, 2021
לאיזה אירועים מזמינים קוסמים? מאמר 8 דצמבר 10, 2020
לאיזה אירועים מזמינים קוסמים? מאמר 8
דצמבר 10, 2020
מאמרים וטיפים למסיבות ואירועים ילדים אוהבים קוסמים לימי הולדת – מאמר 6 ספטמבר 8, 2020

מאמרים וטיפים למסיבות ואירועים
ילדים אוהבים קוסמים לימי הולדת – מאמר 6
ספטמבר 8, 2020
מה נזמין לחג פורים קוסמים או ליצנים? – מאמר 5 יוני 28, 2020
מה נזמין לחג פורים קוסמים או ליצנים? – מאמר 5
יוני 28, 2020
בחירת קוסמים לאירוע שלכם – מאמר מס’ 4 אפריל 10, 2020
בחירת קוסמים לאירוע שלכם – מאמר מס’ 4
אפריל 10, 2020
מדריך קוסמים ליום הולדת - מאמר 3
מדריך קוסמים ליום הולדת – מאמר 3
קוסם ליום הולדת – האופציה הבטוחה – מאמר 2
קוסם ליום הולדת – האופציה הבטוחה – מאמר 2
הזמנת קוסם ליום הולדת לילדים ולמבוגרים – מאמר 1
הזמנת קוסם ליום הולדת – מאמר 1
אפריל 7, 2020