דקל נוי – הפעלות ומשחקי חשיבה מצחיקים ומאתגרים לילדים ונוער.
***המלצות וסרטונים בהמשך העמוד***

צלצלו לקבלת פרטים נוספים:  דקל נוי - הפעלות    052-9123958

הצעת מחיר:

הפעלות מיוחדות לילדים ונוער, הפעלה כייפית שגם תורמת לפיתוח המחשבה

* המשחקים יוצגו על גבי מסך ענק, ההפעלה מרתקת את הילדים, ישאלו שאלות כגון: מה מספר המשולשים שאתם רואים בתמונה? איך לדעתכם משחקים "באיקס עיגול ספיישל"? היכן הכדור החדש בתמונה וכו'.

סרטון : דקל נוי - הפעלות חכמות ומשחקי חשיבה לילדים ונוער - הפעלות עם ערך מוסף - גם נהנים וגם מפתחים את החשיבה

* שם ההפעלה הספציפית לילדים נקראת "פליי סמארט" (שחק אותה חכם), ההפעלה מבוססת על משחקי חשיבה קצרים ופשוטים להבנה, המשחקים הם מהירים, חכמים וסוחפים את הילדים, כמו כן גם נותנת ערך מוסך בכך שהיא מפתחת את המחשבה.

* לאיזה סוג של אירוע מתאימה ההפעלה?
• החל מיום הולדת לילדים ונוער, מסיבות כיתה, מסיבת סוף שנה/ פתיחת שנה, מסיבות לחגי ישראל (המשחקים מותאמים לרוח החג), מתנ"סים, הפעלה לבתי ספר, הפעלות לילדי עובדי חברה, קייטנות ועוד....

* פעילות של הורים וילדים: המשחקים מתאימים גם לילדים וגם למבוגרים, בהפעלה של דקל נוי גם ההורים נהנים ומשתתפים, ההורים מגלים עניין ונסחפים כמו הילדים!

* הפעלות מיוחדות לבר/בת מצווה – אפשר להתאים את חלק מהמשחקים לבעל/ת השמחה –כותבים ומעצבים משחק שהוא בהתאמה אישית עבור החוגג (מתבצע תחקיר מוקדם), האירוע יהיה בשבילו בלתי נשכח!!!

* חזרה לקטגורייה *

צלצלו לקבלת פרטים נוספים:  דקל נוי - הפעלות    052-9123958

הצעת מחיר:

המלצות :


רחל רוזן נקאש - הפעלה לכיתה ו'

04/04/2019
הזמנתי את דקל להפעלה כיתתית של יום גיבוש לכיתה ו'. הילדים נהנו מאוד, שתפו פעולה, התלהבו ולא רצו להפסיק לחשוב ולשחק. ממליצה בחום למי שרוצה הפעלה איכותית ומאתגרת !