Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

סטנד אפ ליום הולדת 60 – מאמר 1

סטנד אפ ליום הולדת 60 – מאמר 1 יוני 2, 2020

סטנד אפ ליום הולדת 60

סטנדאפ בהתאמה אישית:

לחגיגות ימי הולדת 60 יש מבחר רעיונות מעולים, אחד הרעיונות הוא להזמין סטנדאפיסט מוכשר ש”ירים את האווירה”, כאשר רוצים שההומור יהיה ספציפי על בעל השמחה נהוג להזמין סטנדאפ בהתאמה אישית למסיבת יום הולדת למבוגרים, מה זה אומר התחום הזה, הנה ההסבר:

אמן הסטנדאפ יוצר קשר עם המשפחה בערך חודשיים לפני האירוע, מתחקר את המשפחה אודות בעל/ת השמחה, שואל פרטים לאופיו ולהתנהגותו, מקבל פרטים מצחיקים בעיקר, מקבל לעתים תמונות מצחיקות של החוגג/ת, ולאחר שהשלים את הפרטים החסרים האמן בעצם ניגש לעיקר העבודה.

אמן הבידור כותב סטנד אפ בהתאמה אישית המשלב את החוגג/ת בהפתעה מוחלטת, האמן משתמש במשפטים של החוגג ומשלב אותם במופע, בצורה זו חוגג האירוע הופך להיות חלק מרכזי במופע ומשתתף באופן פעיל במופע.

דמיינו את הסיטואציה שבה מצפים למשהו מסוים ופתאום מקבלים משהו אחר לגמרי, התוצאה מדהימה והצחוקים לא מפסיקים.

מופע מסוג זה דורש יותר עבודה שכן הדבר מצריך כתיבה מיוחדת אשר רלוונטית רק לערב אחד ומתאימה לאדם מיוחד או לגברת מיוחדת באירוע ספציפי, במקרה הזה מדובר חגיגת גיל שישים, זה בעצם כמו “שמלת כלולות ללילה אחד”, לאחר מכן אין בזה שימוש ורק תופס מקום בארון.

בתחום של סטנדאפ בהתאמה אין הרבה סטנדאפיסטים פעילים, רוב הסטנדאפיסטים מגיעים עם מופע כתוב מראש ומשלבים את המופע שלהם באלתורים מיוחדים, לפעמים התוצאות טובות ולפעמים פחות.

הזמנת מופע סטנדאפ ליום הולדת

החלטתם להזמין סטנדאפיסט/ית למסיבת יום הולדת 60?
אתם בוודאי רוצים לדעת איך להזמין ואת מי, איך לבחור נכון, ובכן הנה מספר תשובות:

1) את מי להזמין – לכל אחד יש העדפה אישית וטעם שונה, הדרך הכי טובה היא לקבל המלצה על סטנדאפיסט ממישהו שאתם סומכים עליו ויש לכם טעם זהה.

2) קריאת רזומה של האמן – באפשרותכם להיכנס לאמצעי הפרסום ולקרוא אודות האמן, מה הסגנון שלו, כמה זמן יש לו ניסיון, היכן הופיע בעבר, האם יש לו ניסיון טלוויזיוני ועוד…

3) צפייה בסרטונים – באפשרותכם לצפות בסרטונים של האמן מתוך ההופעות שלו, לראות את תגובות הקהל, לראות האם הסגנון של האמן מתאים לכם לאירוע, האם הוא מצחיק אתכם וכו’.

המלצות על אמני סטנד אפ לאירועים

סטנדאפיסטים מומלצים למסיבת יום הולדת 60 – לכל אמן בידור צריכים להיות ממליצים, לנושא הממליצים יש לכם מספר אופציות.

1) אופציה ראשונה היא לראות בפרסום של האמן את הממליצים, בדרך כלל ההמלצות נמצאות בתחתית העמוד, ניתן להתרשם מכמות ההמלצות, האם אחת ההמלצות מתאימות לסוג האירוע שלכם, מה הדגש בהמלצה ומה הם אהבו במיוחד.

2) ממליצים טלפוניים – עוד אחת מהדרכים היא לבקש מספרי טלפון של ממליצים ולשאול אותם אודות האמן, לדעת על הסגנון, ההומור, הרצינות וההתמדה, הגעה בזמן, האם הסטנדאפ זרם וכו’.

3) עדיין סקפטיים לגבי ההמלצות, באפשרותכם לשאול את אמן הסטנדאפ היכן יהיה המופע הבא שלו על מנת להתרשם ולהחליט בעצמכם האם המופע מתאים לכם “ותפור למידותיכם”.
לאחר שבדקתם בעיקר את מי להזמין נשארה “השורה התחתונה” והיא מה המחיר של אמני הסטנדאפ, וכמה זמן נמשך המופע.

מחיר מופע הסטנד אפ לאירוע פרטי

המחיר לאירוע פרטי יתחיל מ2500 ש”ח לכמות של עד 25 איש ועד 10,000 ש”ח לסטנדאפיסט מוכר ומפורסם.
כמובן יכולים להיות שינויים וכל אמן בידור יכול להחליט על מחיר אחר.
באירועים של למעלה מ50 איש המחיר יתחיל מ3500 ש”ח ועד 12,000 ש”ח.
אלה אם החלטתם להזמין כוכב טלוויזיה אזי המחיר יכול להיות מעל 20,000 ש”ח.

מחיר נמוך בהרבה מהממוצע ידליק נורת אזהרה

אמני סטנדאפ מתחילים או לא מפורסמים לפעמים יכולים לקחת פחות מהממוצע, על מנת שיזמינו אותם וכתוצאה מכך יקבלו יתרון מבחינת המחיר של המזמין.
לכן מומלץ לבדוק כמה סוגים של סטנדאפיסטים ובסופו של דבר להחליט על האמן שתואם את התקציב שלכם.
כאשר אתם מקבלים מחיר נמוך מדי זה צריך לעורר אצלכם את כל הנורות, שכן אמן בידור וסטנדאפ ברמה גבוהה לא יסכים להפחית הרבה אחוזים משכרו, מחיר נמוך מדי מעיד על אמן סטנדאפ מתחיל, או לא כל כך מוצלח, זה כמו לקבל “חתול בשק”, לא באמת תדעו מה שאתם מקבלים עד שכבר יהיה מאוחר מדי לשנות.

מבחר מאמרים אודות הסטנדאפ בישראל , איזה אמני סטנדאפ כדאי להזמין לאירוע שלכם, מה הם הקריטריונים המתאימים ביותר לעשות את הבחירה הנכונה, סוגים שונים של מופעי סטנדאפ, באילו תנאים מופע כזה יכול להתקיים, רעיונות למופעים לאירועים, טיפים לחגיגה שלכם ועוד…

אמן הבידור כותב סטנד אפ בהתאמה אישית המשלב את החוגג/ת בהפתעה מוחלטת, האמן משתמש במשפטים של החוגג ומשלב אותם במופע, בצורה זו חוגג האירוע הופך להיות חלק מרכזי במופע ומשתתף באופן פעיל במופע.

אמני סטנדאפ מומלצים

סטנדאפיסטים מומלצים למסיבת יום הולדת שישים – לכל אמן בידור צריכים להיות ממליצים, לנושא הממליצים יש לכם מספר אופציות.

1) המלצות מחברים קרובים שראו את המופע.
2) המלצות כתובות מאנשים שצפו במופע.
3) המלצות מוסרטות בוידאו לאחר מופע, כך תקבלו את החוות דעת הכי אותנטית.

לסיכום:
מופע סטנדאפ מצחיק ואיכותי בהחלט מומלץ ליום הולדת 60, אבל יש עוד סוגים של הפעלות שיכולות להיות מתאימות ומוצלחות לא פחות, מה שחשוב זה להגיע “בראש פתוח” וליהנות כמה שיותר.

מזל טוב ויום הולדת שמח!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *