Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

רעיונות ליום הולדת חמישים – מאמר 1

רעיונות ליום הולדת 50 - מאמר

רעיונות ליום הולדת חמישים

בפורטל מסיבות תוכלו למצוא רעיונות מתאימים לחגיגת היובל:
1) אמני סטנדאפ – צחוק תמיד הולך באירועים, כולם רוצים לצחוק, וצחוק וחגיגה אלו דברים שהולכים יחד, לכן מומלץ מאוד מופע בידור וסטנדאפ איכותי.

2) בחירת אמן סטנדאפ – בפורטל מסיבות יש עשרות של סטנדאפיסטים מעולים ואיכותיים לאירוע שלכם, לבחור סטנדאפיסט זה פשוט, פותחים את הקטגורייה המתאימה ולוחצים על אחת התמונות של הסטנדאפיסטים, לחיצה מובילה לפרטים נרחבים אודות הסטנדאפיסט/ית, טקסט עם פרטים על הרזומה של האמן, ניסיון באירועים, המלצות מאנשים שצפו במופעים, סרטונים קצרים מהופעות סטנדאפ וכמובן דרכים ליצירת קשר עם האמן או האמנית.

3) “נורה אדומה בהזמנת אמן בידור” – כאשר המחיר נמוך מדי זה מסוג הדברים שצריך להדליק לכם “נורה אדומה”, אמן איכותי שמעריך את עצמו וזוכה להערכה לא ירשה לעצמו להתבזות במחיר נמוך מאוד, המלצה שלי היא תמיד לחפש את האמצע, מחיר לא נמוך מדי ולא גבוה מדי, אלה אם הזמנתם כוכב טלוויזיה אזי המחיר קופץ למעלה, בהצדקה או שלא בהצדקה, משום שיש סטנדאפיסטים שלא מוכרים ולא זוכים לעבודת שיווק אינטנסיבית והם לא פחות מוצלחים מהמפורסמים ואם לא יותר, אבל כמובן כל מקרה לגופו.

4) מחיר אמן סטנדאפ מומלץ לאירוע של מסיבת חמישים שנה – מחיר סביר למסיבת יום הולדת 50 עד 30 איש הוא 2500 ש”ח לפני מע”מ, מעל 30 אנשים ועד 50 איש 3000 ש”ח לפני מע”מ, מעל 50 איש בין 3500 ש”ח ל4000 ש”ח, כמובן ברגע שמדובר בכוכב טלוויזיה(סטנדאפיסט/ית מפורסם) אזי המחיר מתחיל מ11,000 ש”ח ועד 35,000 ש”ח לפני מע”מ.כמובן שכל אמן יכול לומר מחיר אחר ולבקש יותר או פחות מהמחיר המקובל.

מחיר המופעים בחגים

5) חוגגים את אירוע שלכם ביום חג או ערב חג? המחיר המקובל של האמן יכול לעלות בעשרות אחוזים, המחיר יכול לקפוץ מ2500 ש”ח ביום רגיל ל4000 ש”ח בחג פורים, או לקפוץ מ4000 ש”ח ל6500 ש”ח לקהל גדול מ50 איש.

6) 1: מחיר אמן בחג פורים – כמה עולה מופע של אמן לחג פורים? המחיר עולה ב50% , חג פורים הוא גם “חג האמנים”, אמנים רבים מחכים לפורים כדי להרוויח פי כמה משאר החודשים, החגיגה היא לא רק בתאריך הרשמי של פורים, אלה כמעט במשך שבוע סובב חג, זה יכול להיות יומיים אחרי החג או יומיים לפני החג, כאשר המחיר היקר ביותר הוא בתאריך הרשמי והמדויק.

2: מחיר מופע ליום העצמאות – יום העצמאות נחשב כמו פורים לחג חזק מאוד מבחינת האמנים – האמנים המפורסמים ביותר בארץ מרוויחים בחג זה מיליונים, בעיקר הזמרים הגדולים ביותר, כמו אייל גולן, עומר אדם, דודו אהרון, משה פרץ ועוד.. אמנים גדולים רק מחכים ליום העצמאות, כמו כן גם האמנים הפחות מוכרים דורשים בחג זה סכומים נכבדים, זה גם יכול להגיע לפי 3 מהמחיר הרגיל, לדוגמא אמן שבדרך כלל לוקח 4,000 ש”ח יכול לדרוש גם 12,000 ש”ח מחברה גדולה, באירוע פרטי המחיר בדרך כלל לא יעלה על 100% תוספת במחיר, זאת אומרת שממחיר 4,000 ש”ח לאירוע פרטי המחיר לא יעלה על 8,000 ש”ח כולל מע”מ.

המלצות לחגיגות החמישים

1) המלצה ראשונה – לא לחגוג בחגים וכמובן בערב חג – מדוע? משום שהמחיר יכול להיות כפול, כאשר אתם חוגגים ימי הולדת עגולים כגון: יום הולדת 50, 60, 70 ועוד….. יש לכם הוצאות נוספות מלבד האמן כמו: אוכל, שתייה, מקום האירוע ולעיתים תאורה והגברה, ולכן את הכסף הכפול שתתנו לאמן הבידור בחגי ישראל רצוי שתשקיעו בכל מה שמסביב, כאשר המחיר של האמן יהיה עד 50% מסה”כ ההשקעה באירוע.

2) המלצה שנייה – להיות פתוחים לרעיונות חדשים, דמיינו את ההרגשה שבחרתם אמן מתחום מסוים וקיבלתם את מה שלא ציפיתם לכיוון החיובי, תחום שחשבתם שהוא “אפור” ובעצם היה יותר מצחיק וכיף ממופע סטנדאפ, לדוגמא: בחירת גרפולוג לאירוע, לכאורה על הנייר מדובר במשהו שגרתי ולא מבדר אבל כאן יכולה להיות הפתעה במידה ומדובר על גרפולוג בעל כריזמה, מצחיק ויודע בדיוק איך להפעיל את הקהל בצורה שתגרום לקהל הכי הרבה הנאה, הכל תלוי באיכות המפעיל וסוג הקהל. לכל אמן יכולה “להיות נפילה” בערב לא כל כך מוצלח, זה יכול להיות ממספר גורמים כגון: עייפות, חוסר התאמה, קהל לא מתאים ולא זורם וכו’. אבל לשמחתנו מקרים אלה לא שכיחים, אמנים טובים בדרך כלל “מספקים את הסחורה” ונותנים מופע מעולה שלא ישכח!!!
לסיכום:
ברגע שתעשו בחירת אמן או אמנית בצורה מסודרת ותבחרו לפי הכללים המקובלים כגון: המלצות, שיחה עם האמן, דרישה של מחיר נמוך מדי, צפייה בסרטונים מתוך הופעות, קבלת המלצות מאנשים שקרובים אליכם שכבר צפו במופע ועוד, כך תצמצמו את הסיכון “ליפול” על אמנים שלא מתאימים לאירוע שלכם.
מזל טוב ובהצלחה באירוע שלכם!!!

מחפשים בנוסף רעיונות ליום הולדת שישים? כנסו ותקבלו רעיונות מיוחדים למסיבת יום הולדת שישים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *