Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

רעיונות למסיבת יום הולדת שלושים – מאמר 1

רעיונות למסיבת יום הולדת שלושים - מאמר

רעיונות לחגוג יום הולדת 30

יום הולדת של חבר או בן זוג קרב ואינכם יודעים איזו הפתעת יום הולדת 30 כדאי לארגן לו.
זהו יום הולדת עגול משמעותי שמציין עוד שלב חדש בחיים, ניתן לארגן אירוע מיוחד ויוצא דופן, כמו מסיבה אינטימית עם חברים, מופע סטנד אפ או מופע על חושי מרתק ועוד.
חשוב, כי יום ההולדת תהיה מוצלחת ולכן, ארגון נכון חייב להיות בראש ובראשונה, אם אתם קבוצה של כמה חברים ,נסו לארגן יחד את יום ההולדת, לפחות חודש לפני התאריך.
ככל שיהיה לכם יותר זמן לארגן את יום ההולדת, כך היא תהיה מוצלח יותר.

אם החלטתם כזוג לחגוג יחד, מסע מיוחד בארץ או בחו”ל שיש בו רענון וחידוש, כדאי כי תחשבו גם על אפשרות זו. גם ספא, עשוי להיות מקום נבדר לחגוג את יום ההולדת אפילו עם חברים או, לארגן יום הולדת זוגי שיהיה רומנטי, מפנק ובלתי נשכח.

תכננו אפילו את המתנות המיוחדות שכל אחד מהחברים ירכוש לחבר או לחברה שחוגגים שלושים.
יש להשקיע גם בברכה או נאום קצר שישתתפו בהכנתו בני המשפחה והחברים. תכנון של מסיבת הפתעה, יהיה בדיוק מה שהוא או היא יזדקקו לו.

מסיבת יום הולדת בחיק הטבע

גם מסיבה כמו פיקניק, עם פעילויות שונות, עשויה להיות מוצלחת. יש לבחור את הלוקיישן המתאים, לארגן בשרים ומנגל גדול, שולחנות, משקאות חריפים ופעילויות מעניינות לכל החברה. הבת או הבן זוג,
ידאגו לכך שיביאו את חוגג או חוגגת יום הולדת 30 בהפתעה.
מי שהוא או היא המארגנים בחבורה, גייסו אותם למשימה, היא לבטח תצליח עם שפע הרעיונות שתוכלו למצוא ועל פי ההיכרות שלכם עם בעל יום ההולדת, תהיה האינדיקציה לבחור את המסיבה המתאימה.

חוגגים בסגנון אקסטרים וספורט

חוגג או חוגגת את גיל 30? למרות שזה נחשב לגיל מבוגר יחסית לגיל 18 וזה כבר שייך “לקטגוריית” חגיגות המבוגרים והם כבר נחשבים ילדים גדולים, אך עדיין חשוב כי המאורע יהיה בעל אופי צעיר וקולי במידה מסוימת, השלושים של היום זה כמו “העשרים של פעם”.
החלטתם אירוע קולי ומטורף, יש אלמנט נוסף וחשוב הוא התאריך, במידה והתאריך הוא בחורף אזי התכנון צריך להיות בתוך מבנה, אלה אם כן האירוע התבצע תוך כמה ימים כאשר מזג האוויר היה ידוע מראש.
כאשר האירוע מתקיים בקיץ אז האפשרויות הן רבות ומגוונות לדוגמא: גם ארגון של תחרות אקסטרים מטורפת בחוף הים או בקרבת אגם, תהיה מעניינת ואתגרית במיוחד אם הוא או היא, אוהבים ספורט זה.

מאורע מיוחד שנעניק לאחד

כדאי לא לחזור על אותה מסיבת היומולדת שלושים, אפילו אם עברה שנה.. חידוש יהיה דבר טוב עבורו או עבורה ולא חסרים רעיונות מיוחדים ומקוריים.

אז מה דעתכם על מופע מדליק ומיוחד של אמן חושים?
אם החלטתם ללכת יחד למועדון מיוחד שבו יש אמן חושים, זה גם יכול להיות רעיון מיוחד שיש בו מספר אלמנטים מעניינים: אמן החושים, יוכל להיות מודע שיש מי שחוגג יום הולדת במופע ולהזכיר את האירוע באמצעות פניה אל החוגג או החוגגת ובהפתעה גמורה.. כמו קריאת מחשבה או שמו של חוגג האירוע ומסירת פרטים מיוחדים שרק הוא או היא יודעים עליהם.
אפשרות נוספת היא להזמין את אמן החושים לאירוע שלכם, במידה והחלטתם לחגוג בבית, להזמין עד 30 איש, זה יכול להיות בבית, על הגג במידה ויש לכם פנטהאוז, או בחצר, כל יש בה תנאים בסיסיים לקיום אירוע סביר.
תוכלו לחגוג עם שמפניה, ארוחה קלה או להמשיך למסעדה יחד עם מספר מצומצם של בני המשפחה להמשך חגיגת יום ההולדת או ללכת למועדון לילה עם חברים קרובים בלבד.
כמובן שנזכיר “אם שותים לא נוהגים”.
ביסוס של ארגון מסיבת יום ההולדת, חייב להיות מושתת על מה שאתם יודעים שהוא או היא אוהבים, אם המטרה שלכם להצליח במשימה.
והכי חשוב, מזל טוב לחוגגים!!!
רוצים לקבל גם רעיונות נוספים ליום הולדת 40? רעיונות מיוחדים לחגיגת יום הולדת ארבעים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *